POLITYKA PRYWATNOŚCI

POLITYKA PRYWATNOŚCI

§ Polityka Prywatności


Start-Up „nononsense” przetwarza dane osobowe zgodnie z przepisami rozporządzenia parlamentu europejskiego i rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/we (dalej: „RODO”). Do prowadzenia strony internetowej https://nononsense.pl stosuje wymagane środki techniczne zapewniające ochronę przetwarzanych danych osobowych i zabezpieczenie danych osobowych przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, przejęciem przez osoby nieuprawnione, przetwarzaniem z naruszeniem przepisów prawa oraz zmianą, utratąlub zniszczeniem. Wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Start-Up „nononsense” danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu założenia konta uniemożliwi jego założenia, w celu zrealizowania zamówienia uniemożliwi jego realizację, a brak zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych uniemożliwi komunikację z użytkownikami. Informujemy, iż wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem.

Każdemu przysługuje prawo do zwrócenia się o uzyskanie:

A) informacji: o tym, czy dane sąprzetwarzane, oraz innych informacji w szczególności o naruszeniu ochrony danych;

B) dostępu do danych;

C) sprostowania danych;

D) bycia zapomnianym (usunięcia danych z serwisu);

E) ograniczenia przetwarzania danych;

F) przenoszenia danych;

G) sprzeciwu wobec przetwarzania danych;

Administrator danych osobowych


Administratorem danych osobowych jest nononsense. Przez przetwarzanie danych rozumie sięczynności i operacje wykonywane na danych użytkowników, w tym przechowywanie czy analizowanie na potrzeby usług strony serwisu https://nononsense.pl. Dane osobowe klientów nie będą sprzedawane osobom trzecim, w tym w szczególności nie będą przekazywane innym podmiotom, w celu przesyłania materiałów marketingowych osób trzecich.

Cele przetwarzania

nononsense przetwarza dane osobowe użytkowników, w celu prawidłowego wykonywania umów zawartych w ramach sklepu internetowego, co oznacza, że dane te są potrzebne w szczególności do:

- zarejestrowania się na stronie https://nononsense.pl
- zrealizowania umowy sprzedaży

Ponadto, jeśli wyraziłeś zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach i promocjach wówczas nononsense przetwarza dane w celach marketingowych.

Komu udostępniamy dane osobowe?

Dane osobowe udostępniamy operatorom pocztowym i kurierom w zakresie doręczania przesyłek oraz podmiotom zapewniającym usługi płatnicze, świadczącym na rzecz administratora usługi prawne oraz księgowe oraz innym podmiotom, którym administrator powierzył przetwarzanie danych osobowych na podstawie art. 29 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl